Visur gerai, arba…

Manau daug kam pažįstama situacija, kai nebepatinka darbas arba aplinka, skubame keisti. Bent jau apie tai galvojame. Tačiau dažnai nutinka taip, kad pokyčių džiaugsmas trunka neilgai. Taip atsitinka todėl, kad su savimi atsinešame mastymą iš praeities, dėl ko kartojame buvusias klaidas ir viskas laikui einant tampa taip kaip buvo anksčiau.
Daugiau gerų dalykų reikia pastebėti aplinkoje kurioje esame dabar. Būtų nuostabu, jei pakeitus požiūrį pavyktų pasigerinti komforto būseną esamoje situacijoje. Tada jau galima galvoti ir apie pokyčius. Juos geriau daryti tada, kai jau esi pasiruošęs. Kitaip tariant, išmokus ir supratus dabartines mąstymo ir elgesio klaidas, pasiruošiame sau kelią į geresnę ateitį. Pokyčius geriausia daryti, kai keičiame iš geros būsenos į dar geresnę.
Keletas patarimų, kurie gali padėti pasigerinti komforto sąlygas esamoje situacijoje. 1. Visur kur rasti po kelis gerus dalykus aplinkoje, žmonėse reiškiniuose ir pan. 2. Pozityviais žodžiais mąstyti ir kalbėti. 3. Jei kas nepatinka, įsivaizduoti kaip turėtų atrodyti, kad patiktų. 4. Dėkoti už gerą ir už negerą. Padėka sustiprina gerus dalykus ir neutralizuoja negerus. 5. Valgant galvoti apie gerus dalykus, nes kartu „suvalgome“ savo emocijas. 6. Autoritetas man yra tas, per kurį aš suvokiu mane supantį pasaulį. Kitaip tariant, mano autoritetas yra mano vidinis stebėtojas:-)
Puikių pokyčių!

Komentarai