Vienam malonumas, kitam nelabai…

Daug tenka girdėti, kad dirba darbą vien dėl pinigų. Žinoma, galima dirbti tam, kad po to už gautus pinigus realizuoti savo svajones. Kyla klausimas, ar tas gautas atlygis yra vertas įdėtų pastangų ir energijos. Ypač kai kalbame apie nemielus darbus. Sutinku, nėra labai lengva užduotis rasti darbą pagal savo pašaukimą, tačiau to siekti tikrai verta. Kur geriau gali rasti, kai už patirtą malonumą atliekant darbą dar gauname ir atlygį:-)
Dėl užsiėmimo veiklomis labai patiko mintis: leiskime sau ir kitiems užsiimti patinkama veikla ir iš jos užsidirbti pragyvenimui. Tarkim, moku susiremontuoti automobilį, tačiau šis darbas nemielas. Vadinasi reikia duoti jį remontuoti tam, kas patirs tai darydamas malonumą, o pačiam tuo metu užsiimti sau patinkančia veikla. Tobulas modelis.
Jau anksčiau pastebėjau, kad panašiu principu galima susidėlioti darbus šeimoje. Modelis toks: surašomi visi buities darbai, tada kiekvienas juos reitinguoja ir pagal rezultatus galima susiskirstyti darbelius. Dažnai paaiškėja, kad kažkas per kančias darė darbą, kuris kitam atrodė visai geras. Šioje vietoje gerumas savo mėgstamą darbą padovanoti kitam yra visai netinkamas. Nes kas patinka tau, kitam gali būti nelengva užduotis. Darnos, meilės ir laimės darbuose, šeimose ir visur! Va taip va!

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>