Tuščia vieta nebūna…

Nežinau ar pastebėjot jūs, tačiau tiek man pačiam, tiek savo aplinkoje stebiu įdomią situaciją… Daug kas jau supranta, kad tai kaip gyvena nėra gerai, tačiau nežinodami kaip gyventi yra gerai, imasi pačio paprasčiausio varianto – ima kovoti su negerumais… Čia slypi viena problemėlė, kuri iš anksto tokią kovą pasmerkia pralaimėjimui… Maža to, vadinasi visa išeikvota energija išsivadavimui nueina per nieką, o ir pasitikėjimo pralaimėjimai neprideda.
Išeitis gana paprasta. Negerumus lengviausia tiesiog pakeisti gerumu. Norint laimėti nėra prasmės kovoti – reikia tiesiog daryti tai ką nusprendei.
Taiką pasieksime tik eidami už taiką, o ne kovodami prieš karą. Paminėsiu pavyzdį: žmonės nemes rūkyti, o rūkantieji netaps sveikesni nuo gąsdinančių užrašų, veikiau susirgs ta liga, kuri ant pakelio parašyta… Geriau jei ten būtų parašyta: gyvenantys be rūkalų, yra sveikesni:-) Viskas su tais užrašais gerai, tik būtų geriau, kad jie nuteiktų pozityviai.
Kitas pavyzdys mitybos įpročių keitimas. Nebus lengva, jei nuspręsime kažko nevalgyti. Žymiai lengviau yra nuspręsti papildyti savo mitybą teisingais įpročiais ir sveikesniais produktais. Užtenka suprasti, kad vandenį reikia gerti 15 minučių iki valgio ir 2 valandos po… Turint galvoje, kad išgerti per parą geriausia apie 2 litrus, užkandžiams laiko nebelieka… Kita situacija. Norint padidinti žalių daržovių savo racione užtenka suprasti, kad jos turi sudaryti 70% viso suvalgomo maisto. Visi kiti produktai palaipsniui išstumiami savaime. O dar turint omenyje, kad produktai tarpusavyje yra derinami ir geriausi termiškai nepaveikti – viskas susidėlioja į lentynėles ir patys nepastebėsite kaip tapsite moderniais žaliavalgiais. Susikūrę mitybos individualų modelį labiausiai tinkantį sau:-)
Kitaip tariant, laimime tada, kai esame savo tiesos pusėje, nemaitindami mintimis, dėmesiu savo oponentų, arba savo įpročių. Energijos yra tiek, kiek jos yra, tad koncentruoti ją reikėtų ten, kur link eiti norisi, o ne į tai, nuo ko einame…

Komentarai