Pabaiga yra kažko pradžia

Niekam nepaslaptis, kad kas sekundę šioje planetoje grupelei žmonių nutinka pasaulio pabaiga. Arba kito pasaulio pradžia, kam kaip labiau patinka:-)
Daug rašoma ir stebima ženklų, kurie yra yra išpranašauti pasaulio pabaigai artėjant. Iki šiol man neteko girdėti įtikinamos versijos, nes nėra pagrindimo kas bus toliau, o apsiriboti vien dėl to kad kažko nesuprantame, vargu ar gali būti išmintinga. Tarkim Majų kalendoriaus pabaiga. Tai pabaiga laikotarpio, kurį ši iškili civilizacija buvo apskaičiavusi. Kaip ir visa kita, kas yra materialu, kažkada baigiasi. Kalendoriai, pranašystės ir žmogaus išmintis – nėra išimtis.
Visiškai sutinku, kad dabartinis laikotarpis yra labai įdomus ir ypatingas visais aspektais. Matyt ne be reikalo išminčiai ties šiuo laikotarpiu sustojo ir nežinodami kas bus toliau, įvardijo pasaulio pabaigą. Viskas paprasta ir žmogiška. Kad ir kokius raštus ar pranašystes beskaitytume, jas parašė žmogus. Tai puikiai patvirtina tai, kad visur yra manipuliuojama žmonių jausmais, emocijomis, idant sudaryti efektingą išminties įspūdį. Žinoma, reikia pripažinti, kad daugelis iškilių praeities ir dabarties asmenybių turi ypatingą ryšį su Visatos bendruoju informacijos lauku, arba galima tai pavadinti Dievu, tačiau kiekvienas jų vis tiek viską perleidžia per savo žmogiškos patirties filtrus ir pateikia informaciją mums iš savojo požiūrio kampo. Ir tai yra gerai, nes mes visi esame skirtingi, tad galime rinktis sau patinkančius ir suprantamus informacijos kanalus.
Pasaulio pabaiga bus, jei turėsime kokį nors konkretų pasaulio apibrėžimą. Net įvykus pokyčiams gyvenime, kurie ne itin atitinka mūsų norimą scenarijų, pavadiname pasaulio pabaiga. Įdomumas čia dar yra tas, kad kuo tie įsitikinimai ir iliuzijos buvo mums tikresnės, tuo sunkiau priimti jų griūtis.
Visiškai aišku, kad tai kas yra materialu – turi pabaigą. Peršasi ir kita išvada, kad žinojimas taip pat turi pabaigą, ribą, kuri yra tam tikrame laikotarpyje. Dažniausiai nežinodami, kas bus toliau, tai įvardijame pabaiga. Taip pat daugelis įvardija ir mirtį. Tačiau tai tik mūsų žinojimo riba ir pabaiga, už kurios yra nauja pradžia… Kaip ir visų kitų dalykų, kurių nesuprantame ir nežinome kas bus toliau.
Galime pasidžiaugti, kad fiziškai gyvename itin idomiu laikotarpiu, apie kurį jau net Majų civilizacija ir pranašai nebeturėjo ką pasakyti. Kaip matome, būdami šio laikmečio liudininkais, Pasaulis šviesėja! Tiems, kas suprato, kad ne pinigai ir kita materija yra svarbiausia, o santykiai su savimi, žmonėmis, gamta ir visu supančiu pasauliu:-)

Komentarai