Ne nuo pirmadienio, o nuo ateinančio penktadienio – galime pakeisti savo gyvenimą!

Iki birželio 14 -16 dienomis vyksiančios Pozityvios mitybos stovyklos lieka paskutinės dienos, laukiam paskutinių dalyvių, dėlioju paskutinius štrichus. Bendraujant kyla klausimai, atsakymais į juos pasidalinu su visais:

Ar stovykla skirta tik žaliavalgiams?
Daug naudingų dalykų ras visi, kurie domisi ką deda į save ir nori pagerinti savo dabartinės mitybos modelį. Galima pasijausti žymiai geriau ir po ne itin didelių mitybos korekcijų. Žalias ir tinkamai suderintas maistas, turėtų būti siekiamybė norintiems iš esmės pakeisti savo gyvenimą. Apie tai ir kalbėsime, nes nežinant tam tikrų niuansų, net žalias maistas gali nesuteikti laikiamo rezultato.

Ar nakvosime palapinėse?
Visas veiksmas vyks viloje, tikrąja to žodžio prasme, ilsėsimės kambariuose su patogumais ir balkonais:) Kiemas 2ha., ežeras, tvenkinys, pavėsinės, pirtis, tad vietos pakaks:) Daugiau informacijos www.vila-ra.lt

Ar maistas tik žaliavalgiškas?
Mano supratimu – taip. Manau, kad bus į sveikatą keletą dienų išbandyti kitokį mitybos modelį. Pageidaujant -salotas gardinsime:) Tačiau jei kas jaučiate, kad tris dienas be kokio nors sau įprasto produkto neišgyvensite – pasiimkite, tačiau po to ką sužinosite, gali ir nebereikėti:)

Ar tema vien mityba?
Kaip pažiūrėsime. Mano supratimu mes maitinamės ne tik įprastu maistu, tačiau ir mintimis, emocijomis ir panašiai. Ne veltui gi yra posakis duokit peno sielai:) Maitiname gi ne vien savo fizinį kūną, tad labai svarbu, kad viskas, kas mus pasiekia būtų pozityvu. Kalbėsime apie visas mitybos rūšis. Vistik, daugiau dėmesio ruošiuosi skirti fizinio kūno mitybai.

Ar daug sportuosime?
Nemanau, nebent visi to pageidautų:) Norintys rytais pasimankštinsime, nes tai padeda geriau pasiruošti dienos veiksmui. Kas turi didesnius fizinio aktyvumo ritualus – mielai prašom.

Ar bus laisvo laiko?
Bendrą programą esu aprašęs. Daug ką galėsime pakoreguoti pagal susirinkusių pageidavimus. Man svarbiausia, kad per turimą laiką jums atsakyčiau į kuo daugiau klausimų. Laisvas laikas reikalingas tam, kad pasiilsėję geriau priimtume informaciją. Norintiems, šį laiką skirsiu individualiems klausimams spręsti. Žodžiu, aš visas jūsų, o kaip geriau mane išnaudoti, susitarsime susitikus:)

Ką pasiimti?
Besiregistruojantiems atsiunčiame laišką:)

Iki kada vyksta registracija?
Kol yra vietų, arba iki kol prasidės užsiėmimai. Bet kokiu atveju – pasiteiraukit.

Jei kyla bet kokių klausimų, tame tarpe ir dėl pinigėlių – skambinkite man +37068535789 arba rašykite viktoras@vataipva.lt

Puikaus savaitgalio!

Komentarai