Maratono bėgimas. Nuo savęs…

Gal ir kils mintis, kad šitas rašytojas kvaištelėjo, tačiau leiskit sau šiek tiek nutrūkti nuo įvairiausių santvarkų sukurtų spąstų. Daugybę metų bėgame nuo savęs susirasdami vis naujų pramogų ir primestų tikslų… Kodėl plačiai nėra agituojama atsiriboti nuo televizijos, radijo, laikraščių, žinių internete? Tai šiuo metu didžiausios masių valdymo priemonės! Še jums serialą, še realybės šou, še žinias gąsdinimui ir nuotaikai sugadinti. Susirūpinęs žmogus sparnų nekels… Labai nepatogūs yra mąstantys, sąmoningi ir laimingi žmonės. Nes jie nuolat netelpa rėmuose ir kuria nepatogumus valdančioms struktūroms. Dar baisiau, tokie žmonės supranta valdančiųjų tikruosius siekius. Žymiai paprasčiau su įnikusiais į informacinių šiukšlių srautą. Jie daro tai ką reikia, nes žiniasklaidos užduotis formuoti visuomenės nuomonę. Sau naudinga kryptimi. Va tas ir anas yra gerai, o va šitas nelabai. Renkiesi, bet iš tiesų tau nebus geras nei vienas variantas. Apie gerus tau niekas nekalba. Ko valdžia labai bijo – apskritai ignoruoja. Ir teisingai daro, nes pasirodo, žino tikruosius dėsnius, kuriuos nuo visuomenės slepia. Vienintelis būdas užgesinti kokią nors neparankią iniciatyvą – ignoruoti!
Jau daugiau nei metus, vienintelis mano žiniasklaidos informacijos šaltinis – naujienų portalai internete. Savaitėje kartą peržvelgiu antraštes ir suprantu, kad nieko neivyko. Viskas tas pats, keičiasi tik vietos ir veikėjai… Ir kiekvieną kartą pasigailiu, kad gavau neigiamos energijos dozę… Ar ką nors praradau? Tikrai ne. Net priešingai, atsirado daugiau laiko sau ir kitiems žmonėms. Šiapus ekrano…
Mažiau žinosi – ilgiau ir ramiau gyvensi. Tai yra tikra tiesa išorinėms žinioms. Visą kas gera, mes turime savyje. Viską. Tik gausybėje sąmoningai mums pateiktų klaidingų variantų ir šiukšlių, sunku atsirinkti… Nelengva pajausti save, kai tiek metų visi orientuoja į įšorę. Turi būti toks ar anoks. Priklausyti vienai ar kitai profesijai, kurios dar būna prestižinės arba nelabai… Jei randi savo pašaukimą iš vidaus, tada bus visiškai vienodai, kokie reitingai. Nes tai bus tavo!
Yra daug būdų, kaip savęs ieškoti: įvairios meditacijos, joga, Reiki, Cigun… tačiau tikrasis bus tas, kurį atrasi pats… Kuris nebus kažkieno primestas. Todėl reikia pabandyti, vieną ar kitą ir kuris bus mieliausias, prisitaikyti sau. Linkiu visiems grįžti į save, kur būsit laisvi ir laimingi. Va taip va!

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>