Kitapus ribos

Sveikinu visus, peržengusius magišką skaičių ribą. 12.12.12 12:12 jau buvo… Tikriausiai:-) Kadangi visų šio įvykio dalyvių parodymai skirtingi, sunku bus įrodyti, kad tai buvo apskritai. Liko kas svarbiausia ir tvariausia – dabartis. Kas akimirką praeiname vartus: ir vėl, ir vėl, ir vėl. Esmė tame, ką paliekame anapus vartų ir ką atsinešame šiapus. Pagal tai ir jaučiamės.
Manau, daugelis jau pastebėjote – pokyčiai vyksta jau daugelį metų ir žmonės pasikeitė neatpažystamai, į gerają pusę. Kas galėjo pagalvoti, kad laisvai galėsime reikšti mintis, kad leisime sau suprasti, kad esame daugiau nei kūnas… Viskas lyg grandioziniame iliuzionisto pasirodyme: dėmesys nukreipiamas į efektingus įvykius, pasaulio pabaiga, virsmai. Kai tuo tarpu viduje tyliai ir gražiausiai sau visi keičiamės.
Tie kurie labiau įsiklauso į save, dabar gyvena malonų sąmoningų pokyčių metą. Labiau vertinantiems išorę dabar metas nerimastingas, nes materialusis pasaulis pasidarė trapus kaip niekada. Kur saugoti pinigus ir kitokias vertybes, kaip išlaikyti verslą? Lėtėja vartojimas, ant kurio buvo pastatyta  visa ekonomika. Ir puiku, kad mažiau vartojame, nes turime puikiai suprasti, kad mūsų planetos resursai nėra beribiai, kaip ir visų materialių objektų. Tad turime puikią progą tikrąją materialaus pasaulio pabaigą nukelti tolimesniam laikui.
Nuostabus laikotarpis, įsikausykime labiau į save, nes mes patys ir esame tas lauktas pokytis!
Kas bus toliau, pamatysime. Neabejoju, kad ir toliau daugės tolerancijos, gerumo… Juk tam šioje planetoje visi ir susirinkome.

Komentarai