Į sveikatą…

Manau sutiksite, kad tarp pačių populiariausių temų rasime kaip gydytis. Kaip pasveikti nuo vienos ar kitos ligos, pradedant tabletėmis ir baigiant liaudies medicinos išmintimi. Ir viskas čia būtų gerai, jei visame tame procese neužsižaistumėme. Sutinku, kad dabar daugelis turime vienokiu ar kitokių negalavimų ir norėdami greitesnių rezultatų čiumpame vieną ar kitą gydymosi metodą. Vieniems padeda vieni, kitiems kiti vaistai, tačiau čia yra viena esminė problemėlė. Manymas, kad kažkas padės, yra laikinas. Problema niekur nedingsta, ji tiesiog giliau ar sekliau paslepiama. Esmė yra tame, kad nieko čia gydyti ir slapstyti nereikia. Gal nuskambės griežtai, tačiau nuo pat vaikystės esu įsitikinęs, kad liga – apsileidimo požymis. Tada aš net nesupratau, kodėl taip galvojau, tačiau kiekvieną kartą kai susirgdavau, jausdavausi lyg darydamas kažką negero. Dabar puikiai suprantu, kad buvau teisus. Jei susirgau, vadinasi iki tol ir dariau kažką ne taip. Kadangi tai yra mano gyvenimas, esu pats atsakingas už visas pasekmes. Žinoma, Visata, kaip įmanydama stengiasi man padėti, siūlydama pokyčių variantus, lieka pasirinkimas šią pagalbą priimti ar ignoruoti ir susitaikyti su liga…
Mano manymu, jei jau norime gydytis, tai geriausia pradėti nuo mentalinės pusės. Juk čia susiformuoja mūsų įpročiai. Labai gerai, kai pripažystame ligą, tačiau nereikia jos ignoruoti užpilant vaistais. Geriausia, jei rasime priežastį mąstyme, veiksmuose, kurie sukėlė negalavimą. Viską gerai suvokus ir nusprendus keistis, jei vis dar yra noras, gali būti, kad greitesnių rezultaų pasiekti padės ir vienas ar kitas gydymo būdas. Nepašalinus priežasties gaunasi paradoksali situacija – gesiname namą iš vienos pusės pildami vandenį, iš kitos vis pakurendami ugnį:-)
Linkiu gaisrus, kas jų turi, užgesinti sveiku mąstymu ir kad suprastumėme kaip gyventi, kad ateityje nebūtų ko gydyti:-)

Komentarai