Apie save

Ar nebūna taip, kad vis kirba mintis, kad reikia kažką padaryti? Žinoma, tas „kažkas“ yra kiekvienam individualus. Tačiau nešiojama mintis turi tendenciją tapti realybe. Ir dažnai net netikėtai, jau pamiršus, kad tai buvo labai svarbu. Pastaruoju metu teko daug sužinoti įvairios ir daugelį jos patikrinti praktiškai. Mėgstu eksperimentuoti. Labiausiai pastebimi pokyčiai įvyko mityboje, tad daugiau apie tai.

Mityba – labai plati tema ir kuris modelis yra teisingas, reikia pajausti ir spręsti patiems. Variantų iš tiesų yra labai daug, daugelis iš jų kažkam suveikė. Man jau ir pačiam teko susidurti su įvairiomis mitybos formomis, tad galiu papasakoti savo istoriją, gal ką nors sau naudingo iš jos pasisemsite.

Prieš gerų pusantrų metų tiek mano fizinis kūnas tiek psichologinė būsena buvo gerokai kitokia nei dabar. Apie vidinę būsena jau pats jau sunkiai prisimenu, su fizine lengviau, nes primena nuotraukos. Nešiojausi su savimi 25 kilogramais daugiau nei dabar ir jau turėjau vieną kitą šiems laikams įprastą sveikatos problemėlę. Ir labai pažįstamą jausmą kai trūksta energijos. Tradicinė medicina tai vadina nuolatinio nuovargio sindromu ir apart sanatorijos ir raminamųjų pasiūlyti nieko negalėjo. Sanatorinio gydymo savaite pasinaudojau, ir turiu pripažinti, kad tai buvo ko gero pirmasis žingsnis. Tačiau tokia reanimacija veikia tik keletą mėnesių. Taigi, taip jau nutiko, kad atsidūriau klinikoje, kurios gydymo metodais iki tol stipriai abejojau, tačiau nenorėdamas maitintis vaistais sutikau. Ten gavau tam tikrą programėlę detoksikacijai ir gydimui bei pasiūlymą atskirti mityboje baltymus nuo angliavandenių. Žinoma, visa tai dar lydėjo asmeniškai pririnkti homeopatiniai bei žoliniai preparatai. Taip jau gavosi, kad ėmiausi visko uoliai ir po kelių mėnesių svoris tapo normalus ir daugelis problemų dingo. Tačiau emociškai nuo to laimingesnis nepasidariau:) Įkvėptas tokių pasiekimų ėjau toliau – atsidūriau meditacijų sodyboje. Savaitė be ryšio su išoriniu pasauliu ir problemomis, man buvo vienas šauniausių įvykių. Tuo pačiu tai buvo puiki jausmų, proto ir ego apsivalymas. Mano gyvenimo tempas  gana didelis, kaip ir pas daugelį, tad sustoti ir viską blaiviai apmastyti buvo pats tas… po to dar pora kitokių sodybų, kelių dienų meditacijų vienumoje, neurolingvistinio programavimo praktiko mokymai, Reiki, bet čia jau nebe apie tai. Paliksiu kitam kartui:) Per pusmetį įgudau puikiai derinti maisto produktus pagal jų sudėtį ir tada atėjo laikas stipriai mažinti gyvulinės kilmės produktus, o po poros mėnesiukų tapau beveik žaliavalgiu derinančiu maisto produktus pagal grupes:) Jau greitai metai ir manau, kad būtent šis modeliukas man bus šiuo metu geriausias. Pabandžiau porą savaičių šiek tiek daugiau pavartoti termiškai apdoroto maisto ir pajaučiau, kad energijos mažėja… Tačiau pokyčius reikia daryti nuosekliai, neskubant ir klausantis kaip į tuos pokyčius reaguoja mūsų kūnelis:) Pastebėjau, kad norint jaustis itin gerai tenka derinti mitybą, mankštas, meditacijas ir šiaip pozityvų požiūrį į save ir mus supantį pasaulį. Vadinasi reikalingi visi gyvenimo sudedamieji komponentai, nes vieno, ar net kelių iš jų, tikram gyvenimui nepakanka.

Taigi, tas „kažkas“ mano atveju yra šis tinklalapisJ Pasidalinsiu tuo ką žinau ir kaip tą žinojimą suprantu pats. Tikiuosi, kad kažkam tai bus naudinga ir leis greičiau tobulėti. Labai patinka Hesės žodžiai: „žinojimas yra veiksmas“ Tikra tiesa, vienos žinios papildo kitas, prisideda patirtis ir taip atsiranda naujas žinojimas. Va taip va!

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>