Apie pokyčius. Trečia dalis

Jau išsiaiškinome, kad reikia organizmą valyti ir norint jo neužteršti vėl, stebėti kokius produktus valgyti, kokiu laiku ir su kuo juos galima valgyti. Tai ką aprašiau ankstesniuose straipsniukuose, mano gyvenimo kokybę pakėlė ženkliai. Pasidariau darbingesnis, energingesnis. Dingo atsirandančios ligos, susitvarkė negalavimai, kurie lydėjo nuo vaikystės. Sunku net patikėti, tačiau kartais užtenka tik truputį nustoti trukdyti organizmui veikti ir jis atsidėkoja gera fizine savijauta.
Tačiau atsitiko taip, jog pasiekus gerus fizinius rezultatus laimingesnis netapau. Puikiai supratau, kad tai kas jau padaryta, yra labai svarbu, tačiau kažko trūksta. Nedžiugina… Iš to ir kilo mintis dėmesį nukreipti į savo vidų. Taip atsidūriau meditacijų stovykloje. Nedaug ką žinojau apie meditacijas ir iki stovyklos nelabai jomis ir domėjausi. Tiesiog jaučiau, kad tai bus tai ko reikia. Ir buvau visiškai teisus. Svarbu buvo tai, kad kaip ir su mityba, pokyčius priėmiau besąlygiškai. Trumpam laikui tai padaryti yra būtina, nes tik taip galima įsijausti ir suprasti naujų metodų veikimo principus.
Kalbant paprastai, meditacijų stovykla man buvo dvasinė detoksikacija. Labai daug ką savyje supratau, atsirado daugiau gerumo, tolerancijos, supratimo, susitaikymo. Jau vien tai, gyvenimą padarė žymiai mielesniu. Išmokau labiau džiaugtis. Per ateinantį pusmetį sudalyvavau dar keliose trumpesnėse dvasinio tobulėjimo stovyklose. Dabar jau labai sunku pasakyti, kas padėjo labiausiai, tačiau stipriai keitėsi požiūris į mane supantį pasaulį. Šia kryptimi judu ir dabar, tik daugiau dėmesio skiriu individualioms praktikoms. Stovyklos jau savo darbą padarė, dabar einu gilyn į save. Geriausiai tai pavyksta padaryti vienam, toliau nuo civilizacijos. Tiesiog protas pasiblaško ir nurimsta, kai atimi iš jo civilizacijos pasiekimus. Žinoma, tai įvyksta ne iš karto:-)

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>