Apie mane

Esu Viktoras Toliautas. Gimiau 1972 liepos 28 dieną, šiaurės vakarų Lietuvoje, Žemaitijoje, gražiame, nuo XVI a. gyvuojančiame ir savų legendų turinčiame miestelyje, Tirkšliuose.
Labai esu dėkingas visiems mano gyvenime esantiems žmonėms. Jie visi vienu ar kitu metu atliko savo vaidmenį, arba vis jį atlieka…
Pastaruosius kelis metus daugiau dėmesio skyriau lavinimuisi, igyjau aukštąjį išsilavinimą, dalyvavau daugybėje profesinės kvalifikacijos kėlimo seminarų. Turiu puikų darbą, kur yra visos galimybės eiti tobulėjimo keliu… nors prieš metus taip negalvojau:-)
O dabar apie įvykių seką, kuri mano manymu, lėmė tai, kad turiu ir galiu dalintis.
2010 pavasarį sušlubavo sveikata, apie save priminė širdelė, pradėjo kilti kraujospūdis. Turint omenyje, kad būdamas 1,74 ūgio svėriau 100 kilogramų, nieko stebėtino… Matyt mano didžiausias stimulas kažką keisti buvo tai, kad vaistų labai nemėgau, o be jų jau gyventi daug maž pilnavertį gyvenimą, pasidarė nebeįmanoma. Pirmas bandymas sveikti buvo savaitė sanatorijoje. Ir tikrai, po puikių masažų, vonių, psichoterapija ir kitų procedūrų, beveik pusmečiui buvo ryškus pagerėjimas. Tada supratau, kad norint būti sveiku, reikia padaryti kažką daugiau. Tam kilimo taku tapo naują požiūrį propaguojanti klinika, po kurios ėmiausi detoksikacijos ir atstatymo programos, kurią derinau su naujais mitybos įpročiais. Po poros mėnesių, jau buvau mažesnis beveik 20 kilogramų ir savijauta bei vaizdelis veidrodyje buvo žymiai malonesni… Nesu mėgėjas fotografuotis, tačiau pavyko surasti kelias nuotraukas, kurios kažkiek atspindi vykstančius pokyčius. Jas pridedu.
Po to atsitiko tai, kas ir turėjo atsitikti, nes įkvėptas sėkmės ėmiausi tolimesnių veiksmų. Ne tik tam, kad pasiektą rezultatą išlaikyti, bet tam, kad jaustis vis geriau ir geriau…
Susipažinau su dvasinėmis praktikomis, mityboje dar labiau sumažinau gyvulinės kilmės produktų, o 2011 metų vasarą perėjau prie mitybos, kurios pagrindą sudarė žalias, termiškai neapdorotas maistas. Atsirandant vis daugiau energijos ir žinių noras augo, tad tų pačių metų rudenį ėmiausi NLP praktiko kurso. Tai puikus būdas suvokti, kaip veikia mūsų protas, kaip jį įtakojame patys ir mus supantis pasaulis… Nors televizija ir spauda jau iki tol naudojausi ribotai, supratau, kad norint turėti bent jau daugmaž objektyvią nuomonę apie save ir aplinką, žiniasklaidos priemonių patartina vengti. Tai sėkmingai darau iki šiol. Tuo ką išmokau, tiesiogiai nesinaudoju, tačiau labai padeda gyvenime atpažinti kur prasideda manipuliacijos… Ir čia galutinai supratau, kad visi progresyvaus mokslo atstovai, psichologai, dvasiniai mokytojai kalba apie tuos pačius dalykus. Tai ką supratau ir nuolat suprantu naujus dalykus, yra kelias link visumos suvokimo.
Viskas tarpusavyje turi tamprų ryšį, todėl nėra išmintinga manyti, kad kažkokia viena sritys gali išgelbėti. Reikalinga racionali mityba, fizinis aktyvumas, dvasinis tobulėjimas, socialiniai ryšiai, sveikata, profesinis tobulėjimas, finansinis raštingumas, užsiėmimas suteikiantis finansinę nepriklausomybę… Ir norint jaustis tikrai gerai, dėmesio reikia skirti visoms sritims, nei vienos neišsiskiriant. Harmoningai… Jau daug ką išbandžiau praktiškai, tad dalinuosi su jumis.
Tikėti negalima niekuo. Verčiau įsiklausyti ir tai kas priimtina, išbandyti pačiam. Viskam ateina laikas, o pats malonumas turėtų būti ne tikslas, o procesas:-) Pats ant šio grėblio ne kartą lipau… Keistai gi gaunasi, jei malonumas yra tikslas, kuris suteiks pasitenkinimą kelioms minutėms, o visas ilgas einamas kelias link jo įtampoje ir skubėjime… Argi neverta mėgautis tuo, kas trunka nepalyginamai ilgiau?
Vaikystėje gera sveikata pasigirti negalėjau, tad dabar galiu pasidžiaugti, kad sulaukęs 40 metų esu sveikas kaip niekada:-) Šį rudenį išbandžiau savo fizinį pajėgumą – nubėgau 10 kilometru be sustojimo. Iki šiol nebėgiojau ir tam atskiro fizinio pasirengimo nebuvo. Juolab, kad buvo toks laikotarpis, kai lipimas laiptais į penktą aukštą buvo rimta užduotis. Tad turiu pagrindo manyti, kad tai ką darau, yra naudinga:-)
Šie metai gali vadintis energijų pažinimo metais. Tai itin įdomi ir mažai visuomenėje aptarinėjama tema. Dabar, kai kvantinė fizika patvirtino, kad esame iš esmės energetiniai sutvėrimai, nusimeta visas mistikos šydas ir galime gilintis į tai, kas iki šiol buvo prieinama tik siauram žmonių ratui. Daug laiko skiriu tobulėjimui, šiuo metu jau turiu Reiki meistro – gydytojo kvalifikaciją. Artimiausiu metu planuoju apie tai daugiau parašyti ir norintiems pasiūlysiu išbandyti nuotolinį Reiki seansą. Kam norėsis anksčiau, rašykite viktoras@vataipva.lt, laiką suderinsime:)
Šiam kartui tiek, jei kam kyla klausimų – rašykit. Taip pat lauksiu jūsų laiškų, kuriuose pasidalinsite savo patyrimais ;-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>