50 Ačiū:-)

Šiandien 50 diena vataipva.lt. Matyt neatsitiktinai kilo įdomi diskusija apie nuomones: „tavo mintys yra tik tavo, aš pasaulį matau per savo akis/filtrus, gi pats sakei ;). Aš negaliu nei sutikti, nei nesutikti, aš tiesiog turiu savo mintis, o tu – savo :). Kartais mūsų mintys sutampa, tada būna ypač smagu 8-), bet mūsų abiejų, kaip ir visų kitų žmogeliukų, mintys yra teisingos tik  kiekvienam atskirai… “ Ačiū už šiuos nuostabius žodžius, nuostabiam žmogučiui;-)
Ir iš tiesų, taip ir yra. Nuostabu turėti bendraminčius ir su jais kalbėti įvairiausiomis temomis. Tai puikiausia palaikymo komanda, suteikianti pasitikėjimo tuo, ką darai. Be jų ką nors daryti būtų nelengva. Tačiau norint tobulėti, reikalinga kita nuomonė, kuri leidžia pamatyti pasaulį kito akimis. Išgirsti, pajausti, suprasti… Bent iš dalies. Sudėjus kelias nuomones gimsta nauja tiesa, kuri yra priimtina didesniam žmogučių ratui.
Visko, ką gavojame, jaučiame, veikiame, prasmė atsiranda tik tada, kai galime pasidalinti su kitais.
Didžiulis ačiū visiems, kurie tyliai pritariate, parašote arba pasakote. Jūs sustiprinate pasitikėjimą… Didžiulis ačiū tiems, kurie nesutinkate, suabejojate ir pasidalinate savo nuomone, taip leisdami tobulėti. Tobulėti tam, kad naujos mintys padėtų tobulėti kitiems… Ačiū tiems, kurie neskaito, nes dar neturiu jiems ką pasakyti:-) Jūs visi esate nuostabūs!
Ačiū tiesiog už tai, kad esat:-)

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>